Kiralama Bilgileri

_

Kiralama Bilgileri

_

Ehliyet ve Yaş

Lüks araçlar ve ticari araçlar için 25 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız, diğer araç grupları için 21 yaşını doldurmuş ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız halinde firmamızdan araç kiralayabilirsiniz..

Trafik Cezaları

Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 48 saat içinde ofisimize bilgi verilmemesi durumunda, aracın serviste kaldığı süre veya aracın herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde geçen süre, kiralama ücretine dahil edilir.

Yakıt

Dizel injeksiyonlu araçlarda Eurodizel yakıt kullanılması zorunludur ve yakıt fişlerinin Firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Uygun olmayan yakıt kullanımından kaynaklanan arıza durumunda, kiralayan aracta kullandığı yakıtı ispatlayamazsa, uygunsuz yakıt kullanmış olarak değerlendirilir.Bu sebepten kaynaklanan arızaların masrafları kiralayan tarafından karşılanır.i.

Ödeme

Kira bedeli kiralamanın başlangıcında nakit olarak alınır. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/4’ü alınır. Toplam 4 saati aşan gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Ödemelerinizi geçerli Amerikan Express, Diners, Eurocard, Master Card ve Visa kredi kartlarıyla yapabilirsiniz.

Sigorta

Tüm araçlarımız full sigortalıdır.. Ancak sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde ofisimize ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracının, aracın anahtarını,ruhsatı ve polis raporlarını şirketimize ulaştırması yeterlidir. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Ferdi Kaza

Araçtaki şöför ve yolcular bu sigorta kapsamından ücretsiz olarak yararlanırlar.

Bebek Koltuğu

Bebek koltuğu isterseniz, ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Kiralama Süresi

Fiyatlara, bakım, üçüncü sahışlara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup , Yakıt kiralayana aittir..

Uzun Süreli Kiralama

Uzun süreli kiralamalarda özel ücret uygulanır.

Şöförlü Servis

Dilerseniz günlük EURO — karşılığında şoför temin edebilirsiniz.

Kurumsal Filo Çözümleri

Bütçenize uygun filo çözümleri mi arıyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

Kiralık Araçlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayabilirsiniz.  0 (551) 255 99 20

En Uygun Fiyat

Güvenilir

Hızlı Çözüm

Bakımlı Araçlar