Hakkımızda

_

Lacivert Araç Kiralama

_

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyünü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli araç analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru araç, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki araçları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

 • 21 Yıllık Tecrübe
 • 500k Mutlu Müşteri
 • Sigortalı ve Kaskolu Araçlar
 • En Uygun Fiyatlar
 • Sektörün Lideri
 • Hızlı Çözüm
 • Bakımlı Araçlar
 • Güvenilir

Misyonumuz

_

Müşterilerimize olası en doğru araç seçeneklerini sunarak, sadece kiralama aşamasında değil araçta geçirilen her anın memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
İhtiyaçların doğru analizi ve doğru araç ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Araç kiralama konusunda sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Vizyonumuz

_

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.
Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.
Araç kiralama sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Kurumsal Filo Çözümleri

Bütçenize uygun filo çözümleri mi arıyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

Kiralık Araçlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayabilirsiniz. 0850 259 10 10

En Uygun Fiyat

Güvenilir

Hızlı Çözüm

Bakımlı Araçlar

_

Kiralık Araçlarımıza Başvurmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyünü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli araç analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

 • Güvenilir
 • En Uygun Fiyat
 • Sektörün Lideri
 • Sigortalı ve Kaskolu Araçlar
 • Bakımlı Araçlar
 • Müşteri Memnuniyeti

Uzun Süreli Kiralık mı Düşünüyorsunuz ?

Uzun Vadeli Araç Kiralamak İsteyen Müşterilerimize Özel Tekliflerden Faydalanabilirsiniz.

Günlük Araç mı Kiralamak İstiyorsunuz ?

Sektörün En Uygun Fiyatlarıyla Sizlere Özel Teklifler Sunmaktayız.